Hakkımızda

Jine Clinic ve Nuh Gümüştekin ekibi olarak öncelik hedefimiz her zaman hasta memnuniyeti konforu mahremiyeti ve işlem sonrası hastamızın günlük yaşantı kalitesini arttırmaktır. 15 seneyi aşan tecrübeli kadromuz, son teknoloji cihazlarımız ve hijyen kurallarına dikkatimiz ile kliniğimizde hastalarımızı ağırlamaktayız.

Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN yaklaşık 12 yıldır genital estetik konusunda güçlü bir ekiple çalışmaktadır. Hafta sonları Almanya ve Hollanda’da yurtdışı bir ekiple çalışmakta ve yurtdışı hastalarını da İstanbul’da kabul etmektedir. Multi disipliner bakış açısını yurtdışında edindiği bilgilerle pekiştirmiştir.

Dr. Nuh Gümüştekin cinsel terapi eğitimlerini hem yurtiçi hem yurtdışı kurslarında ayrıca yurtdışı hocalarından özel eğitimlerle tamamlamıştır. Ekibimizin temel çalışma prensibi ; hastayı çok yormadan ve çok maddi külfete koymadan hızlı ve kalıcı bir tedavi planı ile 2-3 gün içinde tedaviyi sonuçlandırıp, hastayı evine huzurlu mutlu göndermektir.

Hastalarının sorularını içtenlikle yanıtlamaya calışan her gün gelişen yenilikleri takip eden Dr. Nuh Bey ve ekibi hastaların korkularından ve sorunlarından arınmış bir şekilde Beylikdüzü’ ndeki kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.